Aky archiv;

Poslať odpoveď


Táto otázka slúži ako kontrola proti robotom
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON

Náhľad témy
   

Zväčšiť náhľad Náhľad témy: Aky archiv;

Re: Aky archiv;

autor maricenka » 28.5.2015, 21:21

Dakujem .

Re: Aky archiv;

autor trillan » 28.5.2015, 10:08

Dobrý deň.

Tak ešte raz. Skočte na kataster v Trenčíne aj s mamou (alebo doložte od nej písomne podpísané splnomocnenie) a požiadajte o nahliadnutie do uvedenej listiny. Ostatné Vám už upresnia priamo na katastri.

Re: Aky archiv;

autor maricenka » 27.5.2015, 18:44

Tyka sa to mojej mami - jej brat ziskal dom , to chceme zistit akym spôsobom, so sestrou to zistili az na dedicskom konani ze dom bol prepisany uz 17 rokov, matka jej tvrdila ze o nicom nevedela, v tom case ked sa to podpisovalo mavala depresie , mohlo sa stat ze v tych rokoch 1985 sa na uradoch podla znamosti *diali veci* je to take cele nedoriesene preto chce mama nahliadnut do zmluvy, je teda ucasnickou konania, Jedna sa o Svinna Trenciansky kraj

Re: Aky archiv;

autor trillan » 27.5.2015, 8:46

Dobrý deň.

Účastník zmluvy alebo jej právny nástupca (zbierka listín nie je verejná časť dokumentácie) môže kedykoľvek požiadať príslušný okresný úrad v danom okrese (neuvádzate okres ani katastrálne územiekde sa nehnutelnosti nachádzajú), katastrálny odbor (kataster) o nahliadnutie do listín alebo vyhotovenie overenej kópie. Táketo poskytovanie údajov je spoplatnené.

Aky archiv;

autor maricenka » 26.5.2015, 15:35

Dobry den chcem sa spytat, na LV je R I 1074-84 -8-85 ,v akom archive najdem zmluvy k nahliadnutiu ,chcem zistit pre moju oklamanu matku co tato zmluva obsahovala.

Prejsť hore