zmena adresy

Poslať odpoveď


Táto otázka slúži ako kontrola proti robotom
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON

Náhľad témy
   

Zväčšiť náhľad Náhľad témy: zmena adresy

Re: zmena adresy

autor trillan » 19.10.2018, 9:10

Dobrý deň.

Len by som v danom prípade upozornil, že pri prevádzaní nehnuteľnosti je podľa novely okrem iného už aj povinnosť uvádzať okrem miesto trvalého pobytu aj adresu na doručovanie v tuzemsku (v SR), ak je odlišná od miesta trvalého pobytu a zároveň už je aj povinnosť uvádzať údaj o štátnej príslušnosti (viac §24 a § 25 KZ alebo elektronické služby zverejnené na stránke UGKK SR) - berte to ako osvetu :)

PS (pre administrátora): možno by bolo vhodné zamyslieť sa nad aktualizáciou už platnej legislatívy a vykonávacích vyhlášok na tejto stránke, príp. aspoň na to upozorniť...

Re: zmena adresy

autor michalkk » 18.10.2018, 13:59

ďakujem

Re: zmena adresy

autor lukas » 18.10.2018, 12:30

Napíšete žiadosť o zmenu adresu, uvediete pôvodnú a novú v českej republike. K žiadosti pripojíte doklad preukazujúci zmeny v žiadosti, malo by sa jednať o potvrzení o pobytu.

zmena adresy

autor MichalKK » 18.10.2018, 9:35

dobry den. prosim o radu akym sposobom mam zmenit adresu na LV. Z dovodu predaja bytu budem odhlasovávat trvaly pobyt v SR, ale stále vlastním garazove stanie v ramci bytoveho domu v SR. K trvalému pobytu som prihlaseny po novom v Českej republike. Na aku adresu mam zmenit adresu v LV garážového statia a akym sposobom?
dakujem

Prejsť hore