Aktualizacia udajov v LV

Poslať odpoveď


Táto otázka slúži ako kontrola proti robotom
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON

Náhľad témy
   

Zväčšiť náhľad Náhľad témy: Aktualizacia udajov v LV

Re: Aktualizacia udajov v LV

autor trillan » 8.3.2016, 7:27

Dobrý deň.

Podajte na príslušný odbor katastra žiadosť, kde uvediete presne o čo žiadate (z Vašej žiadosti to nie je zrejmé čo chcete aby kataster vykonal). Priložte k žiadosti originál alebo úradne overenú kópiu rozhodnutia.
Ak ste zmenili po vydaní rozhodnutia aj trvalú pobyt (alebo zatiaľ len TP), požiadajte v žiadosti aj o zmenu adresy. Ak budete obaja podávať žiadosť osobne na podateľni, tam si overia Vaše nové občianske preukazy aj zo zmenenými adresami (ak nie, treba doložiť úradne overenú kópiu OP alebo potvrdenie o zmene trvalého pobytu z obce).

Aktualizacia udajov v LV

autor Juraj 53 » 7.3.2016, 21:31

Prosim o radu, kde mame podat ziadost o aktualizaciu LV nasho bytu v Bratislave V, ktory je v osobnom vlastnictve manzelov a co je potrebne k ziadosti dolozit. V sucasnom LV je potrebne aktualizovat trvaly pobyt manzelov (vlastnikov bytu) a tiez ich spolocne priezvisko, zmenene na zaklade rozhodnutia okresneho sudu. Za informaciu vopred dakujem.

Prejsť hore