bordel

Poslať odpoveď


Táto otázka slúži ako kontrola proti robotom
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON

Náhľad témy
   

Zväčšiť náhľad Náhľad témy: bordel

Re: bordel

autor lukas » 11.4.2017, 15:45

Ak sú všetky dotknuté parcely vo Vašom vlastníctve a nachádzajú sa v zastavanom území obce (čo stavba z 1985 asi bude), potom by mal stačiť geometrický plán, stanovisko pozemkového a lesného odboru k zmene druhu pozemku a to všetko so žiadosťou o zápis dáte na kataster.
Súd prichádza do úvahy len ak niektorá z parciel nie je Vaša a s vlastníkmi pozemku sa nedá dohodnúť.

bordel

autor LenkaUK » 10.4.2017, 22:17

nas dom so zahradou je na troch parcelach, dom ma dve a zahrada jednu, na jednej z parciel domu potrebujem upravit rozmery, lebo pristavbou viac ako 25 metrov stvorcovych v roku 1985 zmenila rozmery, pribudlo 36 metrov, ubrali ich zo zahrady, takze musim upravit aj parcelu zahrady, cize uprava dvoch parciel spolu, potrebujem k tomu sudne rozhodnutie na upravu zapisu na katastry? geometricky plan mam, aj kolaudaciu z roku 1985 od povodneho majitela, mne na katastri v Novom Meste nad Vahom tvrdili, ze to nemozu upravit zapis na zaklade ziadosti vlastnikov, ze k uprave je potrebne dolozit sudne rozhodnutie?

Prejsť hore