Duplicitne vlastnictvo

Poslať odpoveď


Táto otázka slúži ako kontrola proti robotom
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON

Náhľad témy
   

Zväčšiť náhľad Náhľad témy: Duplicitne vlastnictvo

Re: Duplicitne vlastnictvo

autor Trnka » 11.2.2018, 11:11

Takýto čin je protiprávny, treba to zaslať na generálnu prokuratúru vo vhodný čas.Také protiprávne činy sa nerobili ani v minulosti za KSČ.Súkromné vlastnícstvo je chránené ústavou Slovenskej republiky, tý čo to robia dobré vedia čo porušujú a ako sa dostali k cudzím nehnuteĺnostiam. Nech si to užijú keď ich odhalia.

Re: Duplicitne vlastnictvo

autor Guest » 11.2.2018, 10:53

Niektorý občania sa dostali k pozemkom podvodným spôsobom a to tak že nezákonne kúpili parcely E a potomprepísali na parcely C.Je to podvod ono ich to dobehňe.

Re: Duplicitne vlastnictvo

autor lukas » 26.1.2018, 7:30

Pokial skutocne ten isty pozemok je v katastri evidovany v CKN na jednu osobu a prekryva sa s parcelou EKN vo vlastnictve niekoho ineho, jedna sa o chybu.

Preverte si to este na katastri, ci to dobre pozerate a pokial ano, nech si to predavajuci da do poriadku.

V ziadnom pripade nekupujte pozemok s nevyriesenymi vlastnickymi vztahmi.

Duplicitne vlastnictvo

autor ducho77 » 25.1.2018, 11:53

Zdravím Vas. Chcem kúpiť pozemok aj s postavenou chalupou. Vlastník od ktorého to kupujem má list vlastníctva registra"C" na pozemok aj stavbu na nom. Ale nahodne som sa dopatral aj v registry "E" ze sa pozemky prekryvaju s inym vlastníkom a je na nom LV. Pozemok sa nachadza na Kysuciach a dostal som odpoved od predavajuceho ze podstatny je register "C" a tu je to s pozemkami proste tak ze je v tom na katastri neporiadok.
Chalupa s pozemkom sa mi velmi paci a chcel by som ju ale neviem ci sa do toho pustit aby niekto v buducnosti neprisiel ze ma na tento pozemok tiez LV a budeme sa sudit. Mate s tymto skusenost? Poraďte či do toho ísť alebo nie. Dakujem.

Prejsť hore