vymaz tarchy doživotného práva z LV.

Nehnuteľnosti, právo, zmluvy (píšte otázky bez registrácie)
miro..

vymaz tarchy doživotného práva z LV.

Post by miro.. »

Dobrý deň ,chcel by som sa Vás spytat či je akceptovaná aj vzorova zmluva o dohode zrušení tarchy stiahnutia z internetu ,ktorá by bola samozrejme overená ,podpis. Poprípade ci viete posúdiť daný vzor . Môžem priložiť dokument . Dakujem .
trillan

Re: vymaz tarchy doživotného práva z LV.

Post by trillan »

Dobrý deň.

Ak to neviete posúdiť sám, dajte to posúdiť alebo vyhotoviť osobám, ktoré sa týmto živia. Ak nie ste lekár, nebudete sa predsa sám operovať...
Guest

Re: vymaz tarchy doživotného práva z LV.

Post by Guest »

Myslím ,že je pochopiteľne pokiaľ by som to vedel posúdiť sám ,že nenapisem sem na fórum. Nakoľko som čakal že ľudia čo tu majú ,alebo chceju poradiť iným budú mať aj adekvatnu odpoveď ,a nie takéto niečo . Pokiaľ teda ani Vy neviete posúdiť danú vec načo to tu potom celé je . Ale dakujem teda aj tak...
lukas
Posts: 881
Joined: 8.5.2011, 15:01
Contact:

Re: vymaz tarchy doživotného práva z LV.

Post by lukas »

Guest wrote:Myslím ,že je pochopiteľne pokiaľ by som to vedel posúdiť sám ,že nenapisem sem na fórum. Nakoľko som čakal že ľudia čo tu majú ,alebo chceju poradiť iným budú mať aj adekvatnu odpoveď ,a nie takéto niečo . Pokiaľ teda ani Vy neviete posúdiť danú vec načo to tu potom celé je . Ale dakujem teda aj tak...
Ak by ste sa spýtali, koľko to na katastri bude stáť, odpoveď dostanete, lebo ste v v dvoch riadkoch napísali všetko potrebné a odpoveď by bola tiež na dva riadky. Ale posudzovanie zmluvy (a nájdenie si príslušného výpisu z listu vlastníctva na portáli) nie je o dvoch riadkoch, ale skôr o dvoch desiatkach minút a ani tam nemáte istotu, že vkladár si nejakú vec vyloží inak.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 139 guests