Telefonna linka

Voľná diskusia na ľubovoľnú tému (píšte otázky bez registrácie)
Lenka

Telefonna linka

Post by Lenka »

Rada by som vedela, naco ma kataster telefonne cislo, ked to tam uz dva tyzdne absolutne nikto neberie. To mam kvoli informacii, ci uz zapisali moj vklad chodit na kataster kazdy den sa pytat? Viem, ze aktualizuju LV na nete, ale len raz do tyzdna. Okrem toho, ako je mozne, ze som podala navrh na vklad 10.12.2013 a do dnesneho dna to este nie je zapisane, ked na to maju 30 dni, ktore uz ubehli.... Hlavne clovece plat kolky, ale sluzby ziadne...
trillan

Re: Telefonna linka

Post by trillan »

Dobrý deň.

Vo Vašej formulácií si priamo odporujete, kde najprv napíšete, že sa nemôžete dovolať a následne na to uvediete, že budem citovať: "do dnesneho dna to este nie je zapisane, ked na to maju 30 dni".

Je trocha na škodu, že ste neuviedli, konkrétny Okresný úrad, katastrálny podbor, resp. aj osobu ktorej ste sa snažili dovolať (predpokladám, že ta ktorá mala na starosti Vaš návrh na vklad), príp. neuviedli či mate správne telefónne číslo. Taktiež musím upozorniť, že doručenie rozhodnutia o vklade nie je v žiadnom prípade datumovo rovnaké s vykonaím rozhodnutia o vklade, resp. následným zapísaním na LV.
Lenka

Re: Telefonna linka

Post by Lenka »

Jedna sa o kataster Bratislava. Na internetovej stranke maju uvedene telefonne cislo len jedno, takze sa snazim dovolat tam, a informovat sa o vklade, resp. sa nechat prepojit na osobu, ktorej to bolo pridelene. Ale... to by to tam najprv niekto musel ten telefon zobrat.
Lenka

Re: Telefonna linka

Post by Lenka »

No bingo, tak predsa to tam niekto zobral. Takze navrh na vklad som podala dna 10.12.2013 - jednalo sa o obycajnu kupno predajnu zmluvu na byt. Pridelene na spracovanie konkretnemu pracovnikovi to bolo dna 14.01.2014. Takze 30 dnova lehota v ziadnom pripade dodrzana nie je. Otazne este je, kolko to tento clovek bude spracovavat, dalsich 30 dni? Nechala som sa nanho i prepojit, to bezvysledne, telefon nezobral.
trillan

Re: Telefonna linka

Post by trillan »

[quote="Lenka"]No bingo, tak predsa to tam niekto zobral. Takze navrh na vklad som podala dna 10.12.2013 - jednalo sa o obycajnu kupno predajnu zmluvu na byt. Pridelene na spracovanie konkretnemu pracovnikovi to bolo dna 14.01.2014. Takze 30 dnova lehota v ziadnom pripade dodrzana nie je. Otazne este je, kolko to tento clovek bude spracovavat, dalsich 30 dni? Nechala som sa nanho i prepojit, to bezvysledne, telefon nezobral.[/quote]

Na to sa da povedať asi len toľko: Hold budete si musieť vybrať, chcete aby vkladoval alebo radšej s každym účastníkom telefonoval (s niektorými aj viackrát).....myslím, že ktorú možnosť si vybral ten dotyční zamestnanec je jasne (teda ak je vôbec v práci)...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 153 guests