Nevědomé vlastnictví nemovitosti

Voľná diskusia na ľubovoľnú tému (píšte otázky bez registrácie)
Pavel

Nevědomé vlastnictví nemovitosti

Post by Pavel »

Dobrý den, moje matka a její sourozenci zhruba před 20 lety, zdědili po své babičce pozemky někde u obce branovo. Po smrti babičky ale zaslaly pozůstalím na Slovensku, plnou moc, že se vzříkají dědictví. Před nedávnem jsem ale zjistili že jsou všichni vedeni jako podílový vlastníci nemovitostí. Chtěl bych vědět zda je možné aby na nemovitostech vznikal nějaký dluh, například za daň z nemovitosti, a popřípadě jaký. Protože celích 20 let nikdo z nich nevěděl že nějaké nemovitosti vlastní.

Děkuji Pavel
lukas
Posts: 881
Joined: 8.5.2011, 15:01
Contact:

Re: Nevědomé vlastnictví nemovitosti

Post by lukas »

Pavel wrote:Dobrý den, moje matka a její sourozenci zhruba před 20 lety, zdědili po své babičce pozemky někde u obce branovo. Po smrti babičky ale zaslaly pozůstalím na Slovensku, plnou moc, že se vzříkají dědictví. Před nedávnem jsem ale zjistili že jsou všichni vedeni jako podílový vlastníci nemovitostí. Chtěl bych vědět zda je možné aby na nemovitostech vznikal nějaký dluh, například za daň z nemovitosti, a popřípadě jaký. Protože celích 20 let nikdo z nich nevěděl že nějaké nemovitosti vlastní.

Děkuji Pavel
treba sa informovat na obecnom urade (tie na Slovensku riesia dan z nehnutelnosti)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests