Dostupnost informacii na telefonickej linke

Voľná diskusia na ľubovoľnú tému (píšte otázky bez registrácie)
monija
Posts: 1
Joined: 4.11.2011, 10:07
Contact:

Dostupnost informacii na telefonickej linke

Post by monija »

Dobry den,
uz 3 tyzdne sa kazdy den snazim dovolat na telefonne cislo katastra SC, bohuzial neuspesne. Telefon bud len vyzvana, nikto nedviha, alebo je obsadene. Pisala som aj mail, v ktorom som prislusnu JUDr. ziadala, aby sa mi aspon mailom ozvala spat. Dostala som potvrdenie administratora, ze mail posunul pani pravnicke, bohuzial do dnesneho dna sa mi nikto neozval. Skutocne ukazkovy pristup k obcanovi, ktory plati dane tomuto statu na administrativny aparat, ktory nie je schopny poskytnut ani len zakladnu informaciu telefonicky... Kedze kupujeme pozemok a vyskytol sa problem pri zapise do katastra, poziadala som predavajuceho, aby siel osobne na kataster za pani JUDr. a odtial mi z mobilu zavolal, aby som konecne mohla polozit pani JUDr. moje otazky. Pan predavajuci tak urobil, ale bohuzial pani pravnicka odmietla s odovodnenim, ze na to nema cas a mam prist osobne. A potom uz bude mat cas??? Ked sa z Bratislavy dotrepem autom s 1/2 rocnym dietatom na rukach, kto mi zaruci, ze pani JUDr. bude mat zrovna svetlu chvilku a bude mat aj cas aj ochotu mi venovat 1 minutu zo svojho drahocenho casu, ked sa neda vopred dohodnut termin stretnutia? Nie je kataster urad, ktory ma v prvom rade sluzit obcanovi?
Opat som si vypocula halali v mobile...
Dakujem za taky pristup...
Obcan SR
admin
Site Admin
Posts: 5
Joined: 6.5.2011, 15:21
Contact:

Re: Dostupnost informacii na telefonickej linke

Post by admin »

Dobrý deň,

žiaľ toto je len súkromný projekt....
skúšali ste volať na telefónne číslo 02 2081 6961, čo by malo byť číslo na podateľňu a informovať sa, čo sa s danou právničkou stalo? Ak vám to tam nedvíhajú, zavolajte na Katastrálny úrad v Bratislave.
obcanka sr

Re: Dostupnost informacii na telefonickej linke

Post by obcanka sr »

S tým dovolaním sa je to pravda, tiež som sa dlhšiu dobu nemohla dovolať, lebo bolo stále obsadené. Keď som došla osobne, zistila som, že daná pracovníčka počas pracovnej doby veselo telefonovala s mamou.
avalon
Posts: 1
Joined: 28.12.2011, 9:12
Contact:

Re: Dostupnost informacii na telefonickej linke

Post by avalon »

Kataster nielen ze nikdy nezdviha telefon ale ani sa neunuva zverejnovat uradne hodiny na svojej oficialnej stranke. Dnes je 28.12. 2011/ streda a urad akoby neexistoval....
denisa

Re: Dostupnost informacii na telefonickej linke

Post by denisa »

Na košickom je to velmi podobne. bohuzial. clovek ked chce jednu blbu informaciu, musi nalozit dieta do auta a ist tam osobne.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests