Hladam list vlastnictva

Voľná diskusia na ľubovoľnú tému (píšte otázky bez registrácie)
dropcek40

Hladam list vlastnictva

Post by dropcek40 »

Ako mam najsť list vlastnictva,pod čim ho mam hladať v katastri
miroslava7500
Posts: 3
Joined: 8.12.2014, 7:14
Contact:

Re: Hladam list vlastnictva

Post by miroslava7500 »

Hladam lv,na katasterportal sa mi cez tablet a android podarilo dostať nainštalovanim prehliadača explorer,,,problem je,že po vytvorení zostavy mi ju už nedokaže otvoriť,viete mi poradiť,či mi mechýba ešte nejaky program v tablete,?
lukas
Posts: 881
Joined: 8.5.2011, 15:01
Contact:

Re: Hladam list vlastnictva

Post by lukas »

Zostavy sa vytvárajú vo formáte pdf, takže by ste mali mať aj niečo na pozeranie pdf dokumentov.
miroslava7500
Posts: 3
Joined: 8.12.2014, 7:14
Contact:

Re: Hladam list vlastnictva

Post by miroslava7500 »

25.08.2014 som bola ešte na katastry portál aj cez prehliadač chrome,a otvoril tablet stránku katastra aj zostavu v pdf,,,,,teraz som si stiahla internet exploret,otvorilo mi stranku katastra,,načítalo zostavu ale neotvorí mi ju v preberaní,,,hoci to predtým šlo,,,čiže pdf -ko mam,,,,niekde bude ešte problém,,,aké pdf treba na otvorenie,,,,?
lukas
Posts: 881
Joined: 8.5.2011, 15:01
Contact:

Re: Hladam list vlastnictva

Post by lukas »

Pokiaľ máte stiahnuté pdf, tak by to mal otvoriť hádam akýkoľvek pdf prehliadač, pretože v nich nie sú žiadne špeciálne funkcie.
Osobne používam na internet Firefox a na pdf Document Viewer. A katasterportal mi nerobí problémy.
miroslava7500
Posts: 3
Joined: 8.12.2014, 7:14
Contact:

Re: Hladam list vlastnictva

Post by miroslava7500 »

25.08.2014 som bola ešte na katastry portál aj cez prehliadač chrome,a otvoril tablet stránku katastra aj zostavu v pdf,,,,,teraz som si stiahla internet exploret,otvorilo mi stranku katastra,,načítalo zostavu ale neotvorí mi ju v preberaní,,,hoci to predtým šlo,,,čiže pdf -ko mam,,,,niekde bude ešte problém,,,aké pdf treba na otvorenie,,,,?
trillan

Re: Hladam list vlastnictva

Post by trillan »

Dobrý deň.

Mate v tom riadny zmätok:
1. Keď ste to otvorili cez chrome, tak ho použite znovu (ak ho nemate, tak si ho nanovonainštalujte).
2. Internet explorer do tabletu, kde operačným systémom je android...to je riadna divočina, explorer je odporúčany hlavne v PC. Pozerať túto stranku na tablete je samo o sebe divočina (skúšal som, neda sa s PC porovnať)
3. Chrome mal v sebe zrejme ako súčasť prezerač pdf-súborov. Odporúčam stiahnuť program na prezeranie takýchto súborov (odporúčal Vam to aj kolega, a nie stiahnuť nový prehliadač...)
4. Problém niekde bude....a asi Vás nepoteším, lebo to bude na 99.999% u Vás...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests