úradné hodiny a stránkové dni

Voľná diskusia na ľubovoľnú tému (píšte otázky bez registrácie)
Sanenko
Posts: 1
Joined: 30.1.2012, 11:15
Contact:

úradné hodiny a stránkové dni

Post by Sanenko »

Dobrý deň, pokúšam sa z vašej stránky zistiť, kedy sú stránkové dni a úradné hodiny, ale nejak sa mi nedarí :roll: - asi preto že nie sú ani na stránke katastrálneho úradu, ani správ katastra - bol by veľký problém doplniť tieto údaje na stránku??? Občanom SR, (aspoň mne) by ste tým urobili veľkú radosť...
Ďakujem!
denisa

Re: úradné hodiny a stránkové dni

Post by denisa »

ahoj, tiez som to dnes hladala a nenasla na stranke ale tak skus takto:
http://katastralny.urad-online.sk/katas ... kosice.php
lukas
Posts: 881
Joined: 8.5.2011, 15:01
Contact:

Re: úradné hodiny a stránkové dni

Post by lukas »

ja by som radšej skúsil oficiálny web úradu geodézie a preklikať sa k aktuálnym hodinám na konkrétnom úrade
Jana.M
Posts: 1
Joined: 2.4.2013, 9:37
Contact:

Re: úradné hodiny a stránkové dni

Post by Jana.M »

Dobrý deň

Toto je asi celoslovenský problém na úradoch - nikto Vám nezodvihne telefon a na kataster v BB sa ani nedá doručiť mail
Pokúšme sa dovoloť pani, na ktorú sme dostali číslo ohľadom výmazu vecného bremena - radi by sme doriešili kúpu bytu - papiere na schvaľovanie úveru sú už v banke ale na katastri sa človek nedostane ku žiadnym informáciám.

Úrady sú tu pre ľudí a nie nakopak a ľudia čo tam pracujú sú platení z našich daní, tak by mohli začať k tomu aj tak pristupovať.

Nie každý zamestnaný človek si môže dovoliť chodiť sa ich doprosovať osobne aby dostali odpovede.

Máte niekto skúsenosti s katastrom v BB?

Ďakujem

J
jozef2222

Re: úradné hodiny a stránkové dni

Post by jozef2222 »

uradne hodiny no to je dobry komunizmus este na tom slovensku , no to by sa asi pretrhli uradnici keby robili od 9 do 15 kazdy den 6 hodin by bol obrovsky skok v pred, ale naco vlastne...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests