Prečo by mal byť test znalosti anglického jazyka podporený výskumom?

Nehnuteľnosti, právo, zmluvy (píšte otázky bez registrácie)
metwally4

Prečo by mal byť test znalosti anglického jazyka podporený výskumom?

Post by metwally4 »

Image

Poskytovatelia testov by si mali pozorne preštudovať typy úloh, ktoré musia študenti splniť na akademickej pôde, a tieto úlohy čo najviac zopakovať na skúške.

Jazykové testy, ktoré nezahŕňajú úlohy, ktoré sú reprezentatívne pre skutočný akademický jazyk, a namiesto toho len hodnotia základnú znalosť angličtiny prostredníctvom neautentických úloh, pravdepodobne neposkytnú užitočné informácie pre rozhodnutia o prijatí a známky.

uč sa viac : دورة تحصيلي دورة ستيب دورة الرخصة المهنية

Nesprávny dizajn testu tiež pravdepodobne povedie k neefektívnym učebným postupom, ako je zapamätanie si zoznamov slov bez motivácie študentov učiť sa angličtinu používanú v akademickom kontexte.

Vzhľadom na dôsledky rozhodnutí založených na informáciách z výsledkov jazykových testov je dôležité, aby sa týmto výsledkom dalo dôverovať.

Poskytovatelia takýchto testov sú zodpovední za vytvorenie komplexného a mnohostranného výskumného programu, ktorý podporuje všetky tvrdenia o dizajne testov a použití výsledkov.

Poskytovatelia jazykových testov musia byť tiež transparentní, pokiaľ ide o výsledky takéhoto výskumu, aby inštitúcie mohli prijímať informované rozhodnutia o prijatí, aby ich študenti dostali na cestu akademického úspechu.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests