list vlastnictva, zmena trv.bydliska-strateny OP

Nehnuteľnosti, právo, zmluvy (píšte otázky bez registrácie)
puky
Posts: 2
Joined: 6.7.2012, 16:42
Contact:

list vlastnictva, zmena trv.bydliska-strateny OP

Post by puky »

Dobry den...Stala sa mi taka vec, ze sme sa prestahovali, je uz tomu nejaky cas, ale az buduci tyzden som sa chcel dokopat k zmene trvaleho bydliska...no stratil som vcera vsetky doklady...cize list vlastnictva mi nedaju, lebo nemam OP a zas na novy OP nemam list vlastnictva, ako mam postupovat v takomto pripade ?


Vopred dakujem za odpovede
puky
Posts: 2
Joined: 6.7.2012, 16:42
Contact:

Re: list vlastnictva, zmena trv.bydliska-strateny OP

Post by puky »

no tolko odpovedi som fakt necakal :DD dakujem teda...toto sme my slovaci, takto si treba pomahat :/
lukas
Posts: 881
Joined: 8.5.2011, 15:01
Contact:

Re: list vlastnictva, zmena trv.bydliska-strateny OP

Post by lukas »

výpis z LV si môže vyžiadať ktokoľvek, tak tam môžete poslať niekoho iného.
JHL

Re: list vlastnictva, zmena trv.bydliska-strateny OP

Post by JHL »

[quote="puky"]...a zas na novy OP nemam list vlastnictva, ako mam postupovat v takomto pripade ?
...[/quote]

Žeby nárok na OP mali iba majitelia nehnutelností?
No, na Slovensku je možné všetko.
Ak Vám policajti nenavrhnú riešenie ako získať nový OP, potom zrejme právne neexistujete a ste v nezávideniahodnej situácii lekára z Hlavy XXII, čo údajne zahynul pri havárii lietadla a erár naňho prestal fasovať mináž :)
peter slodicak

Re: list vlastnictva, zmena trv.bydliska-strateny OP

Post by peter slodicak »

[quote="JHL"][quote="puky"]...a zas na novy OP nemam list vlastnictva, ako mam postupovat v takomto pripade ?
...[/quote]

Žeby nárok na OP mali iba majitelia nehnutelností?
No, na Slovensku je možné všetko.
Ak Vám policajti nenavrhnú riešenie ako získať nový OP, potom zrejme právne neexistujete a ste v nezávideniahodnej situácii lekára z Hlavy XXII, čo údajne zahynul pri havárii lietadla a erár naňho prestal fasovať mináž :)[/quote]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests