zobrazenie parcely

Nehnuteľnosti, právo, zmluvy (píšte otázky bez registrácie)
vepi333
Posts: 4
Joined: 12.7.2011, 22:35
Contact:

zobrazenie parcely

Post by vepi333 »

Dobrý večer,
mám problém so zobrazením nájdenej parcely. Po kliknutí na nájdenú parcelu mi nabehne správa z webovej stránky - používateľ nie je aktívny.Poraďte prosím
vepi333
Posts: 4
Joined: 12.7.2011, 22:35
Contact:

Re: zobrazenie parcely

Post by vepi333 »

Už som sa zaregistrovala, ale tie mapy mi aj tak nejde otvoriť...
lukas
Posts: 881
Joined: 8.5.2011, 15:01
Contact:

Re: zobrazenie parcely

Post by lukas »

to bude asi problém v nastaveniach prehliadača/počítača. Najlepšie bude, keď sa spýtate niekoho v okolí, kto sa trocha vyzná v počítačoch.
vepi333
Posts: 4
Joined: 12.7.2011, 22:35
Contact:

Re: zobrazenie parcely

Post by vepi333 »

ďakujem za radu, určite Vás poslúchnem, lebo po kliknutí na číslo parcely mi zamrzne internet explorer (neodpovedá)...
oiz

Re: zobrazenie parcely

Post by oiz »

[quote="vepi333"]ďakujem za radu, určite Vás poslúchnem, lebo po kliknutí na číslo parcely mi zamrzne internet explorer (neodpovedá)...[/quote]


Mne pomohlo nastavit v IE - pod internet options - tab - PRIVACY - accept all cookies,.. potom mi to mapu vykreslilo a uze nepisalo "pouzivatel nie je aktivny"
Lubo

Re: zobrazenie parcely

Post by Lubo »

[quote="vepi333"]Dobrý večer,
mám problém so zobrazením nájdenej parcely. Po kliknutí na nájdenú parcelu mi nabehne správa z webovej stránky - používateľ nie je aktívny.Poraďte prosím[/quote] Nainštalovať IE 8 aj ide to ok ja som to tak urobil
mapomil

Re: zobrazenie parcely

Post by mapomil »

nelamte si s tym hlavu, (mne to tiez papulovalo, no umudrillo sa to ... samo po restarte ie)..ta mapa je aj tak malo uzitocna
Fete

Re: zobrazenie parcely

Post by Fete »

Ak chcete korektne nastaviť IE aby fungovali mapy treba:
(ovládací panel --> Možnosti siete Internet ---> Zabezpečenie)
1. V nastaveniach Internet, odškrtnúť "Zapnúť chránený režim" (teda vypnúť chránený režim)
2. pridať webovú stránku http://195.28.70.134/ medzi „Dôveryhodné Lokality" a vypnúť "Žiadať overenie servera (https:)..."
Po týchto zmenách vypnúť a zapnúť internet explorer a mapy by mali fungovať
Juj

Re: zobrazenie parcely

Post by Juj »

co by clovek chcel za tie nizke poplatky a dane ... problem je v cookie
najjednoduhsie je cez : nástroje --- moznosti siete internet --- ochrana osobnych udajov - tam nastavit prijat vsetky subory "cookie"--- (podla verzie exploreru)
ale potom to je lepsie dat nazat na bezpecnejsie nastavenie :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests